top of page

Meist

Villa Maria Viljandi

Villa Maria on kohvik. Villa Maria on restoran. Villa Maria on kokteilibaar! Kõik see asub unisel vanalinna tänaval Pikk 4 aadressil. Tegemist on väärika ajaloolise juugendlike detailidega villaga (Gabler), mis rajatud 1909. aastal. Maja ajalugu on värvikas, kus peale Gablerit asusid tegutsema nii pioneerid, baleriinid kui toimetavad aktiivselt tänase päevani papa Lukka dirigeerimisel ingerlased, kellel juba aastakümnete pikkune traditsioon igal esmaspäeval jalga keerutada kui lauluviise üles võtta.

Suvisel ajal on hea villasse siseneda aga meie suveaia kaudu, kas siis Lossimägede poolt või üle Tasuja platsi ning Jaani kiriku kõrvalt.

Meie köök on selgelt Vahemere poole kaldu ja seda eriti Itaalia suunas. Kihisevate jookide ning kokteilide list on meil rikkalik.
Kuigi juunis 2021 restorani avades olime 100% täistaimne restoran, siis 2022 alguses otsustasime mitmekesistada oma menüüd selliselt, et kõik meie külalised leiaksid kindlasti endale meelepärase ja nauditava roa. Küll aga jätkuvalt on meie menüüs kõige laiem vegantoitude valik regioonis.
Villa Maria köögiboss on Reelika Ernesaks, kes karmil pilgul jälgib, et köögist väljuv oleks alati ekstraklass!
Kaks korda kuus leiab aset meil mälumäng Ryani eestvedamisel ja muusikat mängib reedeti DJ. Pühapäeval serveerime traditsioonilist brunchi Eggs Benedicti ja pannkookide rütmis.Nädalavahetusteks ja õhtuteks soovitame broneerida laua telefoni 55 69 5000 või emaili broneering@villamaria.ee teel.

Seega, kui mõttes mõlgub mõnus lõuna, elegantsem õhtusöök või olulised hetked, siis siin me oleme!

Ilmselt asume teile palju lähemal, kui ehk arvate- nii Tartust kui Pärnust kõigest 1 h ning Tallinnast 1,5 h autosõidu kaugusel.

Kohtumisteni,

Villa Maria pere

Villa Maria Viljandi pere

Villa Maria Viljandi team.jpg

Väärtustame hetki, mis oma kordumatus ilus on sedavõrd haprad.

Oleme teile olemas, kui:

*soovite lihtsalt nautida head kohvi ja kooki;

*vajate kiiremat lõunasööki;

*hindate kõrgelt elegantsema õhtusöögi ilu;

*tekivad vallatud kokteilitamise mõtted;

*soovite korraldada suuremat pidu.

Villa Maria teenused

Firmapeod

Pulmad

Sünnipäevad/juubelid

Villa Maria on olemas teile nii ärilõunateks, -õhtusöökideks kui erinevateks firmapidudeks. Mahutame suvel õue vabalt 100 inimest ning jahedama ilmaga või külmadel aastaaegadel oma restorani 50, talveaeda 20 ning meie kokteilibaari samuti 20 inimest. 

Firmapidude osas saame abiks olla täisteenuse pakkumisega alates menüüst lõpetades meelelahutusliku poolega.

Pulmade korraldus Villa Marias on ilmselt üks romantilisem viis tähistamaks sedavõrd olulist tähtpäeva. Teeme endast oleneva, et selle päeva ilu jääks meelde alatiseks. Saame abistada kõige olulisega.
Meie suurde aeda mahub istuma suvel ca 100 inimest, sisse mahutame pika laua taha istuma kuni 50 inimest.

Soovite broneerida sünnipäevalaua? Või reserveerida juubeliks kogu restorani?
Või sooviksite hoopis privaatset cateringi?

Rõõmuga ulatame teile abikäe suurepärase toidu, jookide ja vajadusel ka meelelahutusega. 
Grupitellimused alates 10-st inimesest.

bottom of page